Menu Close

İnsan Kaynakları

Şirket Politikamız

Galata Menkul Değerler olarak Şirketimizin İnsan Kaynakları politikası tüm çalışanlarımızın yeteneklerine göre, çalışma koşullarında, yetişme-gelişme yönünden adil ve eşit imkanlar sağlamak suretiyle, tüm ekibimizin haklarını korumaktan geçmektedir.

Şirket bünyemizde, dinamik bir sosyal yapının kurulabilmesini sağlamak amacıyla, çalışma isteğini ve hevesini geliştirici bir ortam hazırlamak İnsan Kaynakları politikalarımız arasında yer almaktadır.

İş tarifleri, sorumluluk ve yetki koordinasyonunu açık ve anlaşılır şekilde tarif ederek, departmanlar ve kişiler arası oluşabilecek tereddütleri önlemek ve kolektif çalışma prensiplerine uygun, hiyerarşik sistem içinde dayanışma ve güveni sağlayarak, iş emniyeti ve gelecek güvencesi oluşturmak politikalarımızdan biri haline gelmiştir.

Şirketimizin uzun vadeli hedeflerini en etkin ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirebilecek olan çalışma ekibimizin organizasyonunun temel yapısını kurmak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Ücret Politikası ve Yan Haklar

Galata Menkul Değerler olarak işe; görev niteliklerine uygun, kaliteli ve kalifiye çalışanlar almak, çalışanların ücretlerinin, sosyal hak ve menfaatlerinin geliştirilmesini sağlamak bu anlamda ki İnsan Kaynakları politikamızı oluşturmaktadır.

Çalışanların ücretleri çalıştığı ayı takip eden son iş günü içerisinde kendisine ödenmektedir.

Şirketimiz tüm çalışanlarına yemekhane hizmeti sunmaktadır, işe geliş ve gidişleri için belirlenmiş yol ücreti verilmektedir.

Doğum, ölüm ve evlenme izinleri olay tarihinde kullanılır.

Tüm çalışanlarımız Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında çalışmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız göreve başladıkları andan itibaren, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamına alınmaktadır.

Tüm çalışanların doğum günleri ya da doğum günleri aylarında kullanabilecekleri 1 günlük doğum günü izinleri bulunmaktadır.

Eğitim ve Gelişim

Şirketimiz tarafından planlanan strateji ve hedefler doğrultusunda gerekli eğitimlerin tespit edilmesinin ardından, şirketimiz bünyesinde ki uzman yönetici kadromuzca verilen mesleki eğitimlerin yanında şirket dışında düzenlenen eğitim, konferans, seminerlere de katılım sağlanabilmektedir.

Lisans zorunluluğuna sahip bölümlerde yer alan çalışanlar için üç adet SPL sınav ücretini ve de bir adet alınmaya hak kazanılmış lisans ücretleri kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Şirketimiz çalışanları mesai saatleri içerisinde kendi belirleyecekleri saat diliminde, birebir İngilizce konuşma derslerine katılım sağlayabilirler.

İşe Alım Süreci

Galata Menkul Değerler olarak doğru işe, doğru çalışanın alınması politikasına özen göstererek işe alım süreci yürütülmektedir. İşe alım sürecinde ilk olarak açık pozisyon için gerekli olan yetkinliklerin belirlenmesi ardından ilanlara gelen başvurular değerlendirilir. İlanlara gelen başvuruların gerekli yetkinliklerle uyuşması durumunda adaylarla görüşme planlamaları gerçekleştirilir.

İş Başvurusu

Özgeçmişlerinizi insankaynaklari@galatamenkul.com adresine gönderebilirsiniz.

Bize Ulaşın
WhatsApp
Online Hesap Aç